Zaznacz stronę

Kumam Kasę!

Bo jak kumam, to mam!

 

Strona poświęcona rzetelnym i profesjonalnym informacjom na temat finansów i ubezpieczeń. Analiza produktów ubezpieczeniowych, bankowych oraz pozabankowych propozycji finansowych.

Zagadnienia finansowe można zebrać w kilku zasadniczych kategoriach. Znajdziesz je poniżej! Zostały tak uporządkowane, by łatwiej było Ci znaleźć interesujący Cię temat. Nie musisz przeglądać wszystkich wpisów. Sprawdź tylko te, które dotyczą ważnego dla Ciebie zagadnienia.

Ubezpieczenia majątkowe

Porównania produktów, rodzaje ubezpieczeń, definicje, przykłady i analizy. Konkretne porady, jak uzyskać odszkodowanie.

Ubezpieczenia turystyczne

Jak wybrać ubezpieczenie turystyczne, od czego zależy jego cena, z czego powinna się składać polisa, kiedy przysługuje odszkodowanie.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Czym jest OC, AC, assistance? Jak wybrać dobre ubezpieczenie komunikacyjne, co wpływa na wysokość składki, za co można zyskać zniżki i zwyżki.

Ubezpieczenia na życie

Jak wybrać ubezpieczenie na życie, czym są umowy dodatkowe, jakie są umowy dodatkowe, definicje istotnych pojęć, jak otrzymać pieniądze.

Oszczędności i inwestycje

Czym się różnią oszczędności i inwestycje, jakie instrumenty finansowe są najpopularniejsze, jakie strategie inwestycyjne/oszczędnościowe wybrać?

Produkty bankowe

Rodzaje kont bankowych, kredyty, pożyczki, instrumenty finansowe, które usprawniają płynność finansową. Porównanie produktów, definicje, analizy.

Produkty pozabankowe

Pożyczki i kredyty pozabankowe, pożyczki – chwilówki, pożyczki na raty, karty kredytowe, linie kredytowe pozabankowe – analiza i porównanie.

Finanse firmowe

Zarządzanie finansami firmowymi, poduszka finansowa, zabezpieczenie finansowe, zarządzanie majątkiem firmy, inwestowanie i oszczędzanie środków firmowych.

Finanse osobiste

Jak budować i analizować budżet domowy, jak nim zarządzać, jak oszczędzać podczas codziennych wydatków, gdzie szukać oszczędności, jak budować zabezpieczenie finansowe.

Ostatnie wpisy na blogu

Sprawdź, o czym ostatnio pisaliśmy na naszym blogu.

Chcesz więcej informacji? A może szukasz copywritera Finansowego?

Zapraszam do współpracy. Zostaw swoje dane kontaktowe i prześlij treść zapytania. Odpowiem na wszystkie maile. Współpraca? Teksty sponsorowane? Chcesz się zareklamować na moim blogu? Pytaj śmiało!