Zaznacz stronę

Kalkulator OC, jako Twoje wsparcie. Rok w rok pojawia się ten sam problem. Znów szukasz najtańszego ubezpieczenia OC dla swojego auta. Najlepiej, jakby ta najtańsza opcja uwzględniała również AC. Przecież szkody bywają różne. Tracisz czas na przeszukiwanie ofert, a dotychczasowy ubezpieczyciel też się nie popisał. Zaczyna Cię to już wszystko denerwować, a przecież sąsiad znalazł tanie ubezpieczenie. Spokojnie, Ty też możesz.

Kalkulator OC AC, czyli jak znaleźć najtańsze ubezpieczenie

Znalezienie najtańszego ubezpieczenia OC AC wymaga porównania ofert różnych ubezpieczycieli. W przeciwnym razie trudno będzie stwierdzić, która polisa jest najtańsza. Masz czas, nerwy i ochotę, żeby odwiedzać poszczególne placówki ubezpieczeniowe? 

A nawet multiagencje? Wiesz, że jedna taka wizyta to spotkanie, które trwa około 30 minut? A jeżeli wybierzesz małą multiagencję, to nawet nie zrobisz sobie solidnego porównania. Taka placówka nie ma pełnej oferty. Znów trudności! Do tego dojazd, zaparkowanie samochodu i przejazd z powrotem. Koszmar. A ubezpieczenie OC nadal nie kupione i trzeba coś wybrać. 

Na spotkanie z ubezpieczycielem musisz wziąć dzień wolny w pracy. Trudno będzie się zobaczyć w godzinach wieczornych. Agent też człowiek i chce odpocząć po pracy. 

Z pomocą przychodzi Ci kalkulator ubezpieczenia OC AC, który działa online. Masz do niego dostęp w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Nie musisz nigdzie dojechać, brać dnia wolnego w pracy, czy specjalnie organizować spotkania. Przy użyciu kalkulatora OC AC ubezpieczenie załatwisz szybciej i sprawniej, a do tego, bez wychodzenia z domu. 

Kalkulator OC AC online to oszczędność czasu

Dostęp online do kalkulatora to oszczędność czasu. Czekasz na wizytę u lekarza? Oglądasz mało pasjonujący serial? Masz właśnie wolną chwilę? A może po prostu nie możesz spać? Wypełnij dane w kalkulatorze. W ciągu kilku minut otrzymasz kilkanaście kalkulacji, co sprawia, że szybko porównasz sobie składkę ubezpieczenia oc i ac w ramach ubezpieczenia samochodu. 

Wykorzystując kalkulator OC AC, porównanie składki ubezpieczeniowej zajmie Ci kilka chwil. System wyświetli Ci koszty ubezpieczenia w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych. Pokaże Ci je uszeregowane od najtańszej! Nawet sam nie musisz ich segregować. Dostaniesz gotowe rozwiązanie. Wszystkie prezentowane firmy możesz sprawdzić w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym

Podsumujmy, 5 minut wypełnienie formularza, 2 minuty czekania na kalkulacje (tyle średnio trwa obliczenie składki OC). W ciągu 7 minut otrzymasz najlepsze ubezpieczenia. Dla porównania: dojazd około 30 min (średnio, przy uwzględnieniu dużego i mniejszego miasta, ale w niektórych nawet i godzina), wizyta w biurze 30 minut, powrót 30 minut. Razem daje to 1,5 godziny! W odniesieniu do 7 minut :). Zyskujesz ponad godzinę z samego ubezpieczenia samochodu. Na co ją przeznaczysz?

Kalkulator składki OC AC to komfort

Lubisz podawać wszystkie swoje dane obcym ludziom? Do tego pozostałym klientom, którzy również czekają na swoją kolej? Ja też nie! To strasznie żenująca sytuacja. Nie da się jednak wybrać ubezpieczenia samochodu bez tego. 

Do kalkulatora składki OC i AC wszystkie dane wprowadzasz samodzielnie. Nie musisz informować wszystkich obecnych, jakim samochodem jeździsz. Dane wprowadzasz nawet w zaciszu swojego domu, ze swojego ulubionego fotela. I już ubezpieczenie samochodu nie wydaje się tak żenujące i krępujące. 

Tak właśnie działa kalkulator oc i ac. Pomaga Ci uniknąć niezręcznych sytuacji. 

Prywatność, dyskrecja, spokój! Tego się nie da kupić, a warte jest każdej ceny. Kalkulator OC i AC ma jeszcze dodatkową zaletę — chroni wszystkie wprowadzone przez Ciebie dane. Specjalne rozwiązania technologiczne sprawiają, że nie da się ich tak po prostu wykraść.

Kalkulator OC i AC online to oszczędność

Oszczędność czasu, ale to już wiesz. Oszczędzasz nerwy — to też już wiesz. Tyle że w tym przypadku najskuteczniejoszczędzasz pieniądze! Nie dojeżdżasz, nie tracisz dnia w pracy. A do tego, Kalkulator OC i AC, ma w swoim systemie wiele różnych towarzystw ubezpieczeniowych. 

Im więcej ofert, tym łatwiej wybrać tę najtańszą. Daje Ci znacznie więcej niż tylko porównanie ofert ubezpieczeń. Przeszło godzinę Twojego czasu. Daje Ci spokój, bezpieczeństwo i dyskrecję. Daje Ci najtańsze ubezpieczenie na rynku.

Bez kalkulatora OC AC nie udałoby się tego osiągnąć.

Wiesz, co? Dużo osób pyta o kalkulator OC AC bez danych osobowych.

Niby się da, tylko po co? Otrzymasz nierzetelne wyliczenia. Składki będą mało precyzyjne. Do tego stracisz czas, bo po podjęciu decyzji i tak wszystkie informacje musisz uzupełnić. A ubezpieczenie przecież musisz kupić (w myśli ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, ubezpieczeniowym funduszu gwarancyjnym i polskim biurze ubezpieczycieli komunikacyjnych).

Jeżeli chcesz skorzystać z kalkulatora OC AC bez podawania danych osobowych musisz się liczyć z tym, że przy zawieraniu umowy wysokość składki ubezpieczenia oc może ulec zmianie i wtedy wybrane przez Ciebie ubezpieczenie OC i AC wcale nie będzie najtańsze. 

Dane osobowe, czy konieczne?

Ok, dane osobowe podasz. A czy istnieje kalkulator OC i AC bez podawania nr telefonu? Istnieje! Dlaczego nie chcesz go podać? Wiesz, że jest to dla Ciebie bezpieczniejsze rozwiązanie? Gdy podasz numer telefonu, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel. Podejmie jedynie dwie próby kontaktu! Zweryfikuje, czy to na pewno Ty wypełniłeś formularz. Sprawdzi, czy ktoś się pod Ciebie nie podszywa. Czy na pewno chcesz kupić ubezpieczenie? To forma ochrony stworzona specjalnie dla Ciebie. A poza tym po coś przecież analizujesz te składki w kalkulatorze oc.

Owszem, możesz zakupić ubezpieczenie samochodu online i jest to jak najbardziej możliwe. Tyle że kontakt z agentem pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji, a ubezpieczenie oc jest obowiązkowe i tak i tak. Z agentem dodatkowo możesz omówić wybraną ofertę ubezpieczenia oc. 

Wypełnij kalkulację, podaj numer telefonu i adres mailowy. Zobacz, że wszystkie te dane służą wyłącznie Tobie. Poza tym przecież szukasz ubezpieczenia, które chcesz kupić prawda? Znalazłeś w tym kalkulatorze najtańsze. To jak chcesz sfinalizować transakcję? Pojedziesz (1,5 godziny w plecy) do agenta? A wiesz, że u niego może być drożej? Polisy OC AC online są tańsze

Zostaw swoje dane. Agent zadzwoni i je tylko potwierdzi. Chcesz to ubezpieczenie? Wyśle Ci je na maila. Nawet na krok nie wyjdziesz z domu. Zrób sobie herbatę, włącz ulubiony film i poczekaj. Przedstawiciel zrobi wszystko za Ciebie. Wystarczy, że odbierzesz maila. 

Na koniec

Jeżeli szukasz ubezpieczenia OC samochodu, to w kalkulatorze OC AC znajdziesz największy wybór ofert niezależnie od tego, dla jakich pojazdów szukasz ochrony. Przy zaznaczeniu odpowiednich opcji poznasz rownież oferty AC, NNW, ubezpieczenie szyb i inne, np. assistance. 

Ubezpieczenie autocasco nie należy już do ofert obowiązkowych, ale niektórzy są tym zainteresowani. Dzięki temu, że kalkulator oc i ac daje możliwość rozszerzenia ochrony, możesz i to sobie przeanalizować. A kupując ubezpieczenie oc online masz pewność, że wybierasz dobrze, bo pomogło Ci w tym korzystanie z kalkulatora. 

Wszystkie dane niezbędne do wprowadzenia znajdziesz w dowodzie rejestracyjnym ubezpieczanego pojazdu. Musisz też podać datę urodzenia właściciela pojazdu. Po chwili system rozpocznie obliczanie ubezpieczenia i wyliczy Ci składkę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Wszystkie informacje dotyczące sfinalizowania umowy ubezpieczenia zostaną przesłane Ci na mail. Czy to nie jest prosty zakup ubezpieczenia? Masz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w kilka chwil, a do tego decydujesz o wysokości składki na ubezpieczenie i dopasowujesz zakres polisy oc do Twoich potrzeb. 

admin