Zaznacz stronę

Ubezpieczenie mieszkania online dostępne jest obecnie zarówno na stronach firm ubezpieczeniowych, jak i na stronach różnorodnych pośredników. Tu również, w dalszej części tekstu, znajdziesz link do ubezpieczyciela. Jeżeli jego oferta jest dla Ciebie atrakcyjna i uważasz, że warto z niej skorzystać – kliknij w ten link. Skorzystanie z oferty za pośrednictwem mojej strony nie wiąże się dla Ciebie z dodatkowymi kosztami.

Na czym polega ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania to polisa, która zapewnia środki finansowe, które pozwolą pokryć koszty naprawy i remontu po zniszczeniach, do których dojdzie z powodu różnorodnych zdarzeń losowych. Jeżeli mieszkanie Ci spłonie lub zostanie zalane i z tego powodu zostanie zniszczone, to dzięki polisie otrzymasz pieniądze, by te zniszczenia usunąć. Nie musisz wydawać własnych pieniędzy i naruszać domowego budżetu. Nie musisz też korzystać z własnych oszczędności – po prostu składasz wniosek i firma wypłaca Ci odszkodowanie. Takie wypadki zwykle są dużym zaskoczeniem, więc często ludzie nie są na nie przygotowani. Polisa powoduje, że nie musisz być na to przygotowany.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania jest po prostu przydatnym wsparciem finansowym. Powstałe szkody możesz usunąć, bez wnoszenia w to własnych pieniędzy. Ewentualne zniszczenia zostaną pokryte z pieniędzy, które pochodzą z polisy. A gdy zniszczeniu ulegną sprzęty, które znajdują się w Twoim mieszkaniu? Nie musisz odkupować ich z własnych środków (pomyśl tylko o wydatkach na AGD lub RTV). Odkupisz je z polisy.

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

Pod wpływem powyższych informacji pojawia się pewnie pytanie, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Koszt ubezpieczenia mieszkania zależny jest od wielu elementów. Wpływa na niego powierzchnia mieszkania, zakres ochrony, liczba umów dodatkowych, wysokość sumy ubezpieczenia. Żeby ustalić, ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania można skorzystać ze specjalnego narzędzia, które dostępne jest w sieci. Chcąc oszacować odpowiednie dla swoich potrzeb ubezpieczenie mieszkania kalkulator pomoże Ci wyliczyć należną składkę. Jej wysokość pewnie również będzie dla Ciebie argumentem.

Jedną z ciekawych propozycji dla swoich klientów ma AXA

AXA ubezpieczenie mieszkania to propozycja dla oszczędnych. Koszt ubezpieczenia zaczyna się już od 63 zł rocznie, co daje 5,25zł miesięcznie. Nie jest to wygórowana kwota. Nie jest to również kwota, na którą nie może sobie pozwolić większość osób. Warto więc rozważyć wykupienie takiej polisy, szczególnie, że zakres ochrony znacząco przewyższa wspomniane 63 zł rocznie.

Jak działa ubezpieczenie nieruchomości AXA

Ubezpieczenie mieszkania od zalania, pożaru, przepięcia czy innych zdarzeń losowych jest działaniem odpowiedzialnym i pozwala uchronić swoje środki przed ich niespodziewanym utraceniem. Do tego AXA oferuje nawet do 30% zniżki za ubezpieczenie mieszkania online. Wystarczy, że klikniesz w link przekierowujący na stronę AXA  i wypełnisz zamieszczony na stronie formularz.

Co obejmuje ubezpieczenie mieszkania AXA?

W ramach ochrony ubezpieczeniowej otrzymasz szeroki zakres ubezpieczeń oraz bezpłatną pomoc fachowców. Może się okazać bardzo przydatna, gdy nagle wysiądzie Ci prąd lub będziesz potrzebować wsparcia hydraulika. Jest to bardzo korzystna propozycja, szczególnie dlatego, że w ramach ochrony otrzymujesz pomoc medyczną w 24 godziny. Takie wsparcie może być bardzo cenne.

Czy to jest najlepsze ubezpieczenie mieszkania?

Trudno jednoznacznie powiedzieć. Dla każdego, inne ubezpieczenie będzie najlepsze. Co warto wziąć pod uwagę akurat przy tej polisie?

  • Możliwość ubezpieczenia mieszkania online – bez wychodzenia z domu, bez kontaktu z agentem;
  • zniżki za ubezpieczenie mieszkania online – im mniej płacisz, tym korzystniejsza dla Ciebie jest polisa;
  • ciekawy pakiet rozszerzeń, wśród których znajduje się pomoc fachowców czy wsparcie medyczne.

Zainteresowany? Kliknij w baner lub link i sprawdź, ile wyniesie Twoja polisa. Zdziwisz się, jak wiele możesz uzyskać za niewiele! Tak, chcę ubezpieczyć mieszkanie online.