Zaznacz stronę

Czy istnieje narzędzie sprzedażowe, które powinna posiadać każda Agencja Ubezpieczeniowa? Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent to inteligentne rozwiązanie, które pozwala na zautomatyzowanie procesów sprzedaży ubezpieczeń, zarządzanie polisami i dokumentacją posprzedażową oraz zapewnia obsługę klienta na wysokim poziomie. Dzięki temu można znacznie usprawnić prowadzenie działalności ubezpieczeniowej.

Agencja Ubezpieczeniowa – program do obsługi i sprzedaży ubezpieczeń

W dzisiejszych czasach agenci ubezpieczeniowi muszą korzystać z nowych narzędzi, które znacznie wspomagają prowadzenie działalności ubezpieczeniowej. Klienci chcą być obsługiwani sprawnie i szybko, często oczekując porównania kilkunastu ofert w możliwie krótkim czasie. Dlatego warto przetestować program do obsługi agencji ubezpieczeniowej SuperAgent, który łączy w sobie wiele funkcjonalności potrzebnych w codziennej pracy.

CRM ubezpieczeniowy – zarządzanie relacjami z klientami

Doświadczenie pokazuje, że CRM to najważniejsze narzędzie sprzedażowe, jakie powinna posiadać Agencja Ubezpieczeniowa. Program dla agentów SuperAgent łączy w sobie zarówno CRM, jak i szybki kalkulator. Dlatego pozwala na sprawne zarządzanie bazą klientów, a także zapisywanie wprowadzonych w kalkulatorze danych bezpośrednio do systemu. Kalkulacje można przeprowadzić w większości działających na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych już w kilka minut. Dodatkowo narzędzie umożliwia automatyczne wysyłanie przypomnień o wygasających polisach czy zbliżających się terminach płatności, a także pozwala na szybkie generowanie wznowień oraz raportów sprzedaży.

Zdalny dostęp do programu sprzedażowego dla agentów

Program dla Agencji Ubezpieczeniowej SuperAgent zapewnia pełną mobilność, ponieważ działa w oparciu o przeglądarkę. Dlatego użytkownicy aplikacji mogą z niej korzystać w każdym miejscu z dostępem do Internetu. Może okazać się to szczególnie pomocne w obecnym czasie, kiedy to coraz częściej jedyną alternatywą obsługi klientów jest praca zdalna.

Warto zwrócić uwagę także na to, że program dla agentów SuperAgent zapewnia maksymalne bezpieczeństwo danych za pomocą certyfikowanych połączeń. Narzędzie spełnia też wszystkie wytyczne Rozporządzenia Ochrony o Danych Osobowych i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń. Dzięki tym rozwiązaniom agent ubezpieczeniowy może bezpiecznie pracować zarówno w domu, jak i w swoim biurze ubezpieczeń,

Agencja Ubezpieczeniowa – program sprzedażowy dla agentów SuperAgent

Aplikacja SuperAgent automatyzuje codzienną pracę i zwiększa produktywność pracowników agencji ubezpieczeniowej. A jak wiadomo wszystko to składa się na poprawę jakości obsługi klienta, a co za tym idzie znacznie zwiększa sprzedaż ubezpieczeń.

Co ważne narzędzie dostępne jest w formie abonamentowej. By sprawdzić jak działa program sprzedażowy dla agentów SuperAgent wystarczy skontaktować się ze specjalistami aplikacji pod numerem 570 362 020 lub mailowo kontakt@super-agent.pl

Podsumowując, program dla agencji ubezpieczeniowej SuperAgent dedykowany jest tym agentom, którzy chcą poprawić efektywność obsługi i sprzedaży polis, a tym samym wykorzystać w pełni możliwości biznesowe, jakie posiada Agencja Ubezpieczeniowa. Program SuperAgent to optymalne rozwiązanie dla każdego agenta ubezpieczeniowego.

admin